HAKKIMIZDA

HANŞEREF ELEKTRİK AYDINLATMA TAAHHÜT 

2009 yılında kuruldu. Kuruluş tarihinden bu yana HANŞEREF ELEKTRİK sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performansla kısa sürede büyük projelere imza atmıştır. “Sürekli Gelişim” vizyonunu, yönetimden iş disiplinine, teknolojiden insan kaynaklarına kadar tüm birimlerinde uygulayarak, yüksek bir performans ivmesi yakaladı.

Tecrübeli personel kadrosuyla 7/24 Saat Bina İşyeri Elektrik Tadilat Revizyon Onarımı,Telefon tehsisatı,dekorasyon Arıza Onarımı Kurulumu,Makina Otomasyon’u Onarım Revizyon’u, tesis otomasyon’u Endüstriyel otomasyon Revizyon Modernizasyon Tadilat İşlerinde hizmetinizde.

Evimizin ve işyerimizin en önemli kullanım alanlarından biri olan elektrik tesisatı tarafımızdan uzman ekiplerimizle, plan ve projeye göre hatasız olarak yapılır.

7/24 hanseref elektrik Sorun Çözüm Merkeziniz elektrik tesisatı ve kaçakları konusunda uzman bir ekibe sahip olup,güvenle hizmetlerini sürdürmektedir


TEKNİK SERVİS
GAZİANTEP : 0545 250 97 40
İSTANBUL: 0545 773 27 04

 

Elektrik Arıza
ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
Profesyonel arıza servis ekibimizle her türlü Elektrik arızalarında ve elektrik problemlerine en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz.
Bina Elektrik Tesisatı
BİNA ELEKTRİK TESİSATI
Yeni inşa edilen ve tadilatı yapılan binalarınızın elektrik tesisatını tecrübeli ekibimizle sağlıyor ve hizmetinize sunuyoruz.
İnternet ve Telefon tesisat
İNTERNET & TELEFON TESİSAT
Evinizde, işyerinizde veya ofisinizde Telefon & İnternet altyapısı kurulumları ve arızalarında hızlı ve sorunsuz çözümler.
mnico04
7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ
Firmamız Uzman Elektrikçi kadrosu ile elektrik problemlerinizde, acil elektrikçi ihtiyacınız için 7/24 hizmet vermektedir.